Madara Briede

Absolvējusi RPIVA džeza nodaļu kā vokālais pedagogs. Nu jau vokālā pasniedzēja ar trīs gadu pieredzi savā vokālajā studijā. “Rīgas Zelta Kora” dalībniece un soliste – uzstāšanās dažādos projektos kopā ar Normundu Jakušonoku, Aiju Andrējevu, Rūtu Dūdumu, Juri Jopi, Agnesi Rakovsku u.c populāriem latviešu mūziķiem un solistiem.
Soliste grupā “Semi acoustic band”. Semi acoustic band izpilda populārus jazz, lounge, soul un acoustic stila skaņdarbus sākot ar 60. gadu populāro mūziku, līdz pat mūsdienām. Sastāvā – Andrejs Orlovs (bass, bungu efekti), Āris Ozols (Ģitāra). Soliste “Dew duo” sastāvā – džeza projekts, kas izveidots kopā ar grupas “The swamp shakers” ģitāristu Mārci Liepiņu.
Madarai tuvs: jazz, blues, funk, gospel, R&B un trip hop.

https://www.facebook.com/madarabriedemusic

Māra Lisenko

Mārai ir 14 gadu skatuves pieredze dziedot dažnedažākajos žanros. Šobrīd Māra ir vokāliste acoustic/alternative duetā “Karmafree” un black/death/symphonic metal grupā “Ocularis Infernum”, abos izmantojot ļoti dažādas vokālās tehnikas- gan tīro dziedāšanu, gan ekstrēmo vokālu veidus.
Māra ir apguvusi vokālo mākslu Londonas Thames Valley University (Vocaltech), kā arī pie pasaulslavenās rock/metal pasniedzējas Melissa Cross, kura ir apmācījusi tādu metāla aprindās zināmu grupu kā Slipknot, Machine Head, Lamb Of God, Arch Enemy, Disturbed, Bullet For My Valentine, Slayer, Bring Me The Horizon vokālistus.

https://youtu.be/wMVxed51QTg
https://youtu.be/XlWBr_btydg

Kontakti

 Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv