Visu nedēļu kopā ar mums

Rūta Ķergalve

Mūziķe un vokālais pedagogs no Kuldīgas. Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas Akadēmiju kā džeza un populārās mūzikas vokāla skolotājs. Lai gan muzikālās gaitas uzsāktas jau pamatskolas laikā, pašmācības ceļā apgūstot ģitārspēli un radot pirmās oriģinālkompozīcijas, mūziku profesionāli sākusi apgūt studiju laikā, tādēļ izmantotā pedagoģiskās pieejas pamatā muzikālo prasmju, vokālo spēju veicināšanā krasi atšķiras no lielas daļas mūsdienu mūzikas skolās piedāvātajām. Ir vairāku gadu pedagoģiskā pieredze darbā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, veicinot muzikālo spēju pilnveidošanu un attīstīšanu, oriģināl mūzikas radīšanu, ķermeņa atbrīvotību, sava individuālā skanējuma un muzikālā rakstura izkopšanu. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie solo albuma veidošana. Ir pieredze darbā ar mūzikas ierakstiem. Ar autorvakariem aktīvi koncertējusi dažādās kultūras vietās visā Latvijā, Ar dažādiem sastāviem piedalījusies dažādos festivālos, kā piemēram, festivāls “Bildes”, Šī gada jauno izpildītāju un dziesmu autoru konkursā “Supernova” startējusi ar oriģinālkompozīciju “Izgaismots”.

Rūta Ķergalve – Izgaismots, Supernova 2020
Rūta Ķergalve – Tava Daba

Klātbūtne meistarklasēs un koncertos

Rihards Saule

Dziedātājs un mūziķis, kurš dzīvo ārpus laikmeta mūzikālajiem rāmjiem un klišejām.
Harizmātisks, ar lielisku skatuvisko izjūtu apveltīts mākslinieks. Savā mūzikālajā darbībā un radošajos meklējumos pievērsies dažādiem mūzikas žanriem – sākot no akadēmiskās mūzikas līdz rokmūzikai. Īpaši izceļama ir mūziķa balss. Tā spēj atklāt visdažādākās mūzikālās krāsas un raisīt klausītājos plašas sajūtu un emociju gammas.
Ikdienā Rihards Saule strādā un uzstājas ar vairākiem profesionālu mūziķu sastāviem, veidojot gan solo koncertprogrammas, gan koncertus un šovprogrammas ar grupu.

Rihards Saule saka: “Es mūziku ne tikai izpildu vai radu, es to dzīvoju.”

Ģitaristu sesijā Rihards Saule piedāvās meistarklases skatuves mākslā:

  • kā tikt galā ar stresu,
  • skatuves kultūra,
  • balss nostatīšana,
  • sagatavošanās priekšnesumam,
  • nelieli knifiņi dzīvajām performancēm,
  • kas vienmēr nepieciesams un bez kā var iztikt uz skatuves,
  • kā sakārtot priekšnesuma setlisti,
  • noderīgi un interesati pieredzes stāsti.

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
tālrunis: 29411619
Adrese: Tirgus iela 3, Madona
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te:

GPS koordinātes
lat 56.723631, lon 26.606470