Visu nedēļu kopā ar mums

Evilena Protektore

Evilena Protektore ir džeza dziedātāja no Latvijas, Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas maģistrantūras absolvente, kur tagad pasniedz džeza vokālu. Pavadīja gadu, studējot Itālijā, Santa Cecilia centrālajā valsts konservatorijā pie profesores Maria Pia de Vito, un pusgadu Hanoverē pie dziedātājas Romy Camerun. Ir piedalījusies vairākos festivālos — “Pori Jazz” (Somija), “Limassol Jazz” (Kipra), “Live in Blue Bay” (Ukraina); konkursos: “Riga Jazz Stage” (Latvija), “Nomme Jazz” (Igaunija) un ir Grand Prix ieguvēja konkursā “Jazz Voices 2014” (Lietuva); kā arī tādos projektos kā “Jazz in Latvia” albuma ieraksts. 2016. gadā saņēma Nika Gotema (Nic Gotham) balvu par ieguldījumu Latvijas džeza mūzika un dzīvē.

Evilena ir dziedājusi ar tādiem mūziķiem kā Lynn Seaton (ASV), Rob Duguay (CA), Inga Bērziņa (Latvija), Serge Junior Robinson (Lielbritānija), Tommaso Troncon (Itālija), Fil Straughan (Lielbritānija), Andreas Stefanou (Kipra), Andreas Rodostenos (Kipra), Nicolas Tryphonos (Kipra), Leonid Nesterov (Kipra), Tie Pereira (Brazīlija), Aviv Kohen (Izraēla), Gilad Abro (Izraēla), Anne Geertsen (DK), Onur Mulayim (TR), Gianmarco Tommai (IT), Federico Santoni (IT), K-Trio (Nīderlande), Ori Dakari (Izraēla) un vairākiem citiem.

Kopš 2005. gada viņa ir grupas «Pieneņu Vīns» vokāliste, komponiste un līdere, kopā ar šo sastāvu piedalās vairākos festivālos un projektos un jau ir vērienīgi pieteikusi sevi valsts mūzikas skatuvē. Kopš 2015. gada Evilena arī ir grupas «JAZZATOMY» komponiste un vokāliste. Evilena aktīvi sadarbojās ar Latvijas vadošiem džeza mūziķiem un piedalās projektos ar vairākiem bigbendiem un citiem kolektīviem.
Bez visām muzikālajām aktivitātēm viņa ir arī vienīgā Latvijas džeza žurnāla JAZZin.lv līdzveidotāja, žurnāliste un producente.

Vairāk: evilena.lv
You And Your Folks, Me And My Folks
You don’t know what love is – Evilena Protektore and Lynn Seaton
Goodbye Pork Pie Hat Jazz In Latvia

Klātbūtne meistarklasēs un koncertos

Madara Briede

Madara Briede Ģitāristu sesijā kā pedagogs bijusi jau vairākkārt. Absolvējusi RPIVA džeza nodaļu. Kopš 2012.gada piedalījusies dažādos muzikālos projektos. Dzied muzikālajā apvienībā“Semi acoustic band”, “Rīgas zelta koris” un citos īslaicīgos projektos gan kā soliste, gan kā bekvokāliste. Kopš 2013. gada pasniedz individuālās un grupu vokālās nodarbības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Kopš 2016. gada kormeistare Limbažu kultūras nama jauktajam korim “Doma” (Diriģents Normunds Ķirsis). 2017. gadā rīkojusi meistarklases “Ieskandini Limbažus”.
Šobrīd strādā pie savu solodziesmu rakstīšanas, vada vokālās nodarbības un audzina dēliņu.

Vairāk par Madaru
Madara Briede fragmenti

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
tālrunis: 29411619
Adrese: Tirgus iela 3, Madona
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te:

GPS koordinātes
lat 56.824130, lon 26.303970