Madara Briede

Absolvējusi RPIVA džeza nodaļu kā vokālais pedagogs. Nu jau vokālā pasniedzēja ar trīs gadu pieredzi savā vokālajā studijā. “Rīgas Zelta Kora” dalībniece un soliste – uzstāšanās dažādos projektos kopā ar Normundu Jakušonoku, Aiju Andrējevu, Rūtu Dūdumu, Juri Jopi, Agnesi Rakovsku u.c populāriem latviešu mūziķiem un solistiem.
Soliste grupā “Semi acoustic band”. Semi acoustic band izpilda populārus jazz, lounge, soul un acoustic stila skaņdarbus sākot ar 60. gadu populāro mūziku, līdz pat mūsdienām. Sastāvā – Andrejs Orlovs (bass, bungu efekti), Āris Ozols (Ģitāra). Soliste “Dew duo” sastāvā – džeza projekts, kas izveidots kopā ar grupas “The swamp shakers” ģitāristu Mārci Liepiņu.
Madarai tuvs: jazz, blues, funk, gospel, R&B un trip hop.

https://www.facebook.com/madarabriedemusic
https://soundcloud.com/madara-briede-906632050

Kristīne Prauliņa

Kristīne ir soul, gospel un jazz dziedātāja no Rīgas. Dziedāšanai nopietni pievērsusies 12 gadu vecumā, sākot dziedāt Rīgas gospelkorī. Šobrīd, kā soliste, Kristīne aktīvi koncertē Latvijā un ārzemēs – gan ar gospelkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem.
2013.gada izskaņā piedalījusies vairākos Latvijas Radio bigbenda un Maestro Raimonda Paula koncertos. Kristīne ir starptautiskā džeza mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage 2014” vokāla “Grand Prix” ieguvēja.

video – https://www.youtube.com/watch?v=iE0a3vTxRSE

Māra Lisenko

Mārai ir 13 gadu skatuves pieredze dziedot dažnedažākajos žanros. Šobrīd Māra ir vokāliste black/death/symphonic metal grupā “Ocularis Infernum”, kurā izmanto gan melodisko dziedāšanu, gan dažādus ekstrēmo vokālu veidus. Māra ir mācījusies pie pasaules slavenās rock/metal pasniedzējas Melissa Cross, kura ir apmācījusi tādu metāla aprindās zināmu grupu kā Slipknot, Machine Head, Lamb Of God, Arch Enemy, Disturbed, Bullet For My Valentine, Slayer, Bring Me The Horizon, Cradle Of Filth vokālistus. Māra ir vienīgā Latvijā, kura ir mācījusies pie šīs pasniedzējas un ir saņēmusi diplomu lai apmācītu arī citus.

https://www.youtube.com/watch?v=OH6AcdRdvlQ
https://www.youtube.com/watch?v=XlWBr_btydg

Kontakti

 Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv