ĢITĀRISTU SESIJA 2018

Nodarbības grupās vadīs un ar klātbūtni sesijā būs:

Akustiskās ģitāras   –  Reinis Jaunais, Egils Leimanis, Kārlis Zvejnieks, Mārcis Auziņš, Gints SmukaisAndre Maaker (EE)
Elektriskās ģitāras  – Arturs Liede, Valdis RēbuksMatīss Čudars, Paul Glover (GB), Andy Baker (GB)
Bungas, perkusijas –  Krišjānis Kupcāns, Andris Buiķis, Nils Īle
Vokāls –   Lolita Krūmiņa, Atis Ieviņš, Jolanta Gulbe – Paškeviča
Bass –  Ilmārs PriedeIlvars Vītoliņš
Kokles  – Ilze Fārte, Zane Imša

Vēl programmā: pedāļi – Jānis Altmanis, vakara sarunas – Lauris Galiņš, skatuves tehniskais ekipējums,  komunikācija ar skaņu operatoru, proves – Artis Ojārs Skrūzmanis

Dienas kārtība: 8.30 mošanās; 9.00 brokastis; 9.30 rīta info aplis; 10.00-13.00 nodarbības grupās; 13.00 pusdienas; 14.00 darbs jauktajos sastāvos; 16.00 individuālais laiks; 18.00 vakariņas; 19.00 – 22.00 koncerti, jamsession; 24.00 miedziņš

21.oktobris – svētdiena, iebraukšana Praulienas skolā

9.00 – 13.00 Skatuves, skaņu, gaismu aparatūras uzstādīšana un noskaņošana
13.00 – 17.00 Dalībnieku un meistaru sagaidīšana, reģistrācija Praulienas skolā
13.00 – 16.30 skaņu proves konkursa dalībniekiem
17.00 Jauno grupu konkurss „Pasaules Ritmi Praulienā
18.30 Vakariņas
19.00 Jauno grupu konkurss „Pasaules Ritmi Praulienā turpinājums
21.30 Konkursa „Pasaules Ritmi Praulienā” izvērtēšana un apbalvošana, koncerts
22.00 Žūrijas priekšnesums – Atis Ieviņš un Rock Brothers, ģitārists Paul Glover (GB)

22.oktobris – pirmdiena

09.30 Info aplis, iepazīšanās, pirmā nodarbība
11.30 Artis Ojārs Skrūzmanis- skatuves tehniskais ekipējums, skaņu proves
12.00 SESIJAS ATKLĀŠANA, meistaru prezentācijas, kopējais foto
14.00 darbs jauktajos sastāvos
16.00 ģitārists – Paul Glover (Lielbritānija)
19.00 Ilmārs Vekters un grupa Letti
21.00 Mārcis Auziņš un Andre Maaker (EE) … igauņu un latviešu t.dz improvizācijas
23.00 sportiskas un muzikālas nodarbes

23.oktobris – otrdiena

10.00 – 13.00 darbs grupās
14.00 darbs jauktajos sastāvos
16.00 Nils Īle  – perkusijas, ritmika katram
19.00 Gints Smukais un Rihards Lībietis Trio
20.00 Reinis Jaunais
21.30 grupa
23.00 sportiskas un muzikālas nodarbes

24.oktobris – trešdiena

10.00 – 13.00 darbs grupās
14.00 atpūtas brauciens uz Aronas kalnu un Smeceres sila sporta blāzi, Haralda Sīmaņa ērģeļmūzikas koncerts
21.00 grupas koncerts
22:00 konkurss – Neredzamā ģitāra, sauna

25.oktobris – ceturtdiena

10.00 – 13.00 darbs grupās
12.00 Jolanta Gulbe – Paškeviča – vokāls
14.00 darbs jauktajos sastāvos
16.00 laiks individuālajām nodarbībām, mēģinājumi uz skatuves
19.00 Matīss Čudars – ģitāras skaņu smaržas
20.00 grupa Lupa
21.30 Andy Baker jazz/funk groove band
feat.
Deniss Paškevičs, Andris Buiķis, Jānis Rubiks, Alina Bistricka

 26.oktobris – piektdiena

10.00 ģenerālmēģinājums grupām
11.00 ģenerālmēģinājums jauktajiem sastāviem
12.00 ģenerālmēģinājums
16.00 NOSLĒGUMA KONCERTS – dalībnieki meistaru vadībā, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas t.dz., kopdziesma, viesi.

 


Kontakti

Imants Pulkstenis, tālrunis: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets, e-pasts: gitses.info@gmail.com

 



Jaunumiem varat sekot arī šeit:

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
tālrunis: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te:

GPS koordinātes
lat 56.824130, lon 26.303970