ĢITĀRISTU SESIJA 2017

Meistarklases un nodarbības grupās vadīs:

Akustiskās ģitāras   –  Egils Leimanis, Vita Krūmiņa, Gints Smukais, Kārlis Zvejnieks
Elektriskās ģitāras  – Arturs Liede, Rihards Lībietis, Jānis Altmanis, Mārcis Auziņš, Mikkel Nordsø (DK)
Bungas, perkusijas –  Andris Buiķis, Nils Īle, Krišjānis Kupcāns, Klaus Menzer (DK)
Vokāls –   Māra Lisenko, Kristīne Prauliņa, Madara Briede
Bass –   Dmitrijs Lisenko, Moussa Diallo (DK)
Kokles  – Dina Liepa, Zigrīda Imanta Kručena, Ansis Jansons

Vēl programmā:
Kaspars Ansons – dziesmu rakstīšana un producēšana
Jānis Kļaviņš –grupu producēšana, menedžments,

Grupas: Moussa Diallo Trio (DK), Alaska DreamersKarmafree, Vilkači,  FunCOOLio, Rihards Lībietis Orchestra, Mattergy

Dienas kārtība: 8.00 mošanās; 8.30 brokastis; 9.30 vingrošana, rīta info aplis; 10.00-13.00 nodarbības grupās; 14.00 pusdienas; 15.00 meistarklases; 19.00 vakariņas; 20.00 – 23.00 dziedāšana, muzicēšana, koncerti, jamsession; 24.00 miers

22.oktobris – svētdiena, iebraukšana Praulienas skolā

10.00 Skatuves, skaņu, gaismu aparatūras uzstādīšana
14.00 – 17.00 Dalībnieku un meistaru sagaidīšana, reģistrācija Praulienas skolā
14.00 – 16.30 skaņu proves konkursa dalībniekiem
17.00 Jauno grupu konkurss „Pasaules Ritmi Praulienā
20.00 Vakariņas
21.00 Konkursa „Pasaules Ritmi Praulienā” izvērtēšana un apbalvošana
22.00 meistarklase un Mattergy koncerts

23.oktobris – pirmdiena

09.00 Reģistrācija Praulienas skolā
10.00 iepazīšanās, grupu veidošana, darbs grupās
11.30 SESIJAS ATKLĀŠANA, meistaru prezentācijas, kopējais foto
15.00 Kristīne Prauliņa – vokāls
16.00 Ansis Jansons  – kokles spēle, sempli, loop stacija, improvizācija
17.00 Mārcis Auziņš – ģitāra, “dzīve uz grifa”
18.00 Dmitrijs Lisenko, Andris Buiķis – bass un bungas groove  
20.00 Alaska Dreamers koncerts ar stātiem
22.00 Uģis Olte prezentē filmu „Liberation day” (Latvija-Norvēģija)

24.oktobris – otrdiena

10.00 – 13.00 darbs grupās
13.00 Jānis Altmanis – skaņu efekts pašu rokām, elektroģitāras efektu burvība
15.00 Kaspars Ansons – dziesmu rakstīšana un producēšana
16.00 Moussa Diallo Trio – “music is life” (ENG)
17.00 Klaus Menzer – bungas (ENG)
18.00 Māra Lisenko – pop vokāls, izcilo dziedātāju vokālie noslēpumi
20.00 Uz Lielās skatuves grupa  Karmafree loop…  diskusijas un  eksperimenti
22.00 Jam kopā ar Moussa Diallo Trio

25.oktobris – trešdiena

10.00 – 13.00 darbs grupās
13.00 Rihards Lībietis un Gints Smukais – akustiskās ģitāras, fingerstyle
14.30 atpūtas brauciens – Gaiziņkalna dabas takas
19.00 vakariņas Praulienas pagasta “Ceļmalās”, ugunskurs kopā ar „Vilkačiem”, konkurss “Neredzamā ģitāra“, pirts
21.00 Saules zālē vakarēšana, dziedāšana kopā ar Vitu Krūmiņu

26.oktobris – ceturtdiena

10.00 – 13.00 darbs grupās
12:30 – 14.00 Rock Distribution produkti – Headrush, MXR, Blackstar, Dunlop aksesuāri
15.00 Jānis Kļaviņš – grupu producēšana, menedžments
16.00 Nils Īle– ritmika katram
17.00 Dmitrijs Lisenko  – lekcija ”Mūzika ir ne tikai izklaide”
18.00 Mikkel Nordsø – ģitāra, fusion (ENG)
20.00 grupa FunCOOLio – jazz, funk, fusion
21.00 Moussa Diallo Trio koncerts
22.00 Jam

 27.oktobris – piektdiena

10.00 – 14.00 gatavošanās koncertam
11.30 skaņas un gaismu iekārtu prezentācija
12.00 Ģenerālmēģinājums
16.00 NOSLĒGUMA KONCERTS – uzstājas dalībnieki meistaru vadībā, noslēgumā āfrikāņu un latviešu tautasdziesmu kopatskaņojums, Rihards Lībietis Orchestra,  Moussa Diallo Trio (DK)

Uz tikšanos Ģitāristu sesijā 2017, kā ierasts, skolēnu rudens brīvlaikā!
Vienoti mūzikā!

Kontakti

Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619 Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kab. e-pasts: gitses.info@gmail.com



Jaunumiem varat sekot arī šeit:

Meklējiet mūs te: GPS koordinātes  lat 56.824130, lon 26.303970