Jauno grupu konkurss
Pasaules Ritmi Praulienā

2019. gada 20. oktobris

Madonas novada Praulienas pagasta skolā Ģitāristu sesijas ietvaros jau piekto reizi norisināsies jauno grupu konkurss Pasaules Ritmi Praulienā. Lai sevi muzikāli parādītu, kā arī iegūtu kādu balvu grupu un/vai individuālajās nominācijās, konkurss dod iespēju muzikāli satikties jaunajām rok grupām. Festivāla kapacitāte ir 12 grupas, balvu fonds 400,- euro. Konkursu profesionāli vērtēs pieaicināti viesi no Lielbritānijas – ģitārists un komponists Matt Backer, basģitārists Phil Spalding, kā arī taustiņistrumentālists un skaņu režisors Sandris Sproģis un bundzinieks Vilnis Strods. Pēc apbalvošanas ceremonijas žūrijas locekļi sniegs priekšnesumus. Konkursu organizē Praulienas pagasta pašvaldības kultūras dzīves organizatore sadarbībā ar Ģitāristu sesiju.

Konkursam pieteikties: Sarmīte Lazdiņa / sarmite.lazdina@inbox.lv /  mob.: +371 27825165 un Imants Pulkstenis / imantspulkstenis@madona.lv / mob.:  +371 29411619

Pēc konkursa ir iespēja palikt un piedalīties Ģitāristu sesijā, kurā piecu dienu garumā notiks meistarklases ģitāristiem, vokālistiem, bundziniekiem un koklētājiem. Ģitāristu sesijā notiek nodarbības grupās, kuras vada atzīti mūziķi un skolotāji, vakaru koncertos uzstāsies Latvijas labākās grupas, kā arī viesi. Organizatori katru gadu Ģitāristu sesijas programmu veido interesantu un iedvesmojošu jauniešiem! Ģitāristu sesijas motīvs ir – Vienoti mūzikā!

Muzikālas idejas un veiksmes jums vēl „Pasaules Ritmi Praulienā” organizatori!

Informāciju sagatavoja Imants Pulkstenis

Pasaules Ritmi Praulienā konkursa nolikums
Pasaules Ritmi Praulienā pieteikuma anketa konkursam
Pasaules Ritmi Praulienā konkursa nominācijas

Organizē:

Sarmīte Lazdiņa, tālrunis: 27825165, e-pasts: sarmite.lazdina@inbox.lv


Kontakti

Imants Pulkstenis, tālrunis: 29411619
Adrese: Tirgus iela 3, Madona, e-pasts: gitses.info@gmail.comJaunumiem varat sekot arī šeit:

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
tālrunis: 29411619
Adrese: Tirgus iela 3, Madona
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te:

GPS koordinātes
lat 56.824130, lon 26.303970