Jauno grupu konkurss Pasaules Ritmi Praulienā

Jau svētdien, 22. oktobrī Madonas novada Praulienas skolas zālē jau trešo gadu  notiks jauno grupu konkurss „Pasaules Ritmi Praulienā”.  Pagasta kultūras sejas Sarmītes Lazdiņas ideja uzaicināt ciemos muzikāli domājošus, muzicējošus jauniešus, īstenojas un katru gadu attīstās jaunā kvalitātē. Konkursā piedalīties ir gaidītas grupas no visas Latvijas, kapacitāte 12 kolektīvi. Savukārt, Ģitāristu sesijas dalībniekiem ierodoties uz sesiju jau svētdien, ir iespēja sevi parādīt muzikāli konkursā, kā arī satikties, iepazīties, diskutēt par mūziku.

Iepriekš konkursu sauca “Praulienas ritmi”, taču lai paplašinātu mūzikas saturiskās iespējas un konkursa uzvarētāju pašapziņu 🙂 pasākumam pielika pasaules skanējuma statusu. Pirmā konkursa vērtētāji bija Madonas mūziķi – Juris Skrajāns un Sandris Sproģis, savukārt, pirms gada rokgrupas „Laime pilnīga” dalībnieki, taču šogad, 22. oktobrī organizatori žūrijā ir uzaicinājuši grupas Mattergy mūziķus.

Vērtēts un apbalvots tiks ritmiskais un muzikālais skanējums, jaunrade un novitātes, skatuves tēls un kontakts ar publiku, oriģināli skaņdarbi, kā arī individuāli labākais katrā instrumentu grupā. Konkursā nepiedalās kolektīvi, kuri izmanto programmētu mūzikas pavadījumu, fonogrammas. Katrs konkursants izpilda trīs latviešu vai ārzemju izpildītāju kaverversijas. Konkursa žūrija vērtēs 10 punktu sistēmā, oriģināldarbi vērtēšanā dos papildus punktus. Pirmās trīs vietas, ar žūrijas palīdzību, savā starpā sadalīs 300 eiro vērtīgas veikala “Sound Factory” dāvanu kartes! Ar Praulienas pagasta pašvaldības gādību visiem nominantiem tiks speciālbalvas, kā arī pieredze, iespēja sevi parādīt un noklausīties citus kolektīvus. Organizatori uzstāšanās laikā nodrošina kvalitatīvu skaņu un gaismu aparatūru. Pēc konkursa ir iespēja piedalīties „Ģitāristu sesijā 2017”.
Lai izvērtētu un paziņotu konkursa dalībniekus visai pasaulei, Praulienas pagasta kultūras darba organizatore Sarmīte Lazdiņa un sesijas organizators Imants Pulkstenis gaida elektroniski iesūtītas pieteikuma anketas  līdz 15. oktobrim!

Lejuplādēt Pasaules Ritmi Praulienā ANKETU
Lejuplādēt NOLIKUMU.
Atskats uz 2016.gada Praulienas Ritmi
Nomināciju un balvu saraksts

Muzikālas idejas un veiksmes jums vēl „Pasaules Ritmi Praulienā” organizatori!

Foto: 1.vieta – grupa „Piparmētras” no Ilūkstes
2.vieta – grupa  „Melns uz Balta” no Madonas
3.vieta – grupa „ Higher State of Mind” no Jaungulbenes
Dāvja Veckalniņa foto:


Kontakti

Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619 Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kab. e-pasts: gitses.info@gmail.comJaunumiem varat sekot arī šeit: