Jauno grupu konkurss PRAULIENAS RITMI-2

Konkursā Praulienas skolā uzstājās grupas:

 1. Wild pride /Nereta/
 2. Higher state of mind /Rīga/
 3. Impro band /Ķeipene/
 4. Pieci /Gulbene/
 5. Friday’s evening /Rēzekne/
 6. RES /Cesvaine/
 7. Third party /Jēkabpils/
 8. Isidora pagalms /Dzērbene/
 9. Pa stīgai /Lizums/
 10. Silvia /Sigulda/
 11. Ar-mani /Jēkabpils/
 12. Piparmētra /Ilūkste/
 13. The Roof /Pilsrundāle/
 14. GRIO /Rīga/
 15. Melns uz balta /Madona/

“Praulienas Ritmi” sākotnēji bija iecerēts kā festivāls, kurā labos skatuves apstākļos ir iespēja jaunajām grupām sevi parādīt muzikāli, kā arī satikties, iepazīties, diskutēt par mūziku ar sev līdzīgiem. 2016.gadā, pateicoties Madonas novada jauniešu idejām, latiņa tika pacelta un jau otro gadu,  notika jauno grupu un ansambļu konkurss “Praulienas ritmi-2”. Konkursu organizēja Praulienas pagasta pašvaldība sadarbībā ar „Ģitāristu sesiju”.

Konkursu profesionāli vērtēja rok grupas „Laime pilnīga” mūziķi un pirms konkursa apbalvošanas ceremonijas sniedza koncertu!  Vērtēšanā svarīgākais bija grupas ritmiskais skanējums, jaunrade, oriģināli skaņdarbi, dziesmas dzimtajā valodā, kā arī individuālā meistarība. Balvu fonds – 200,- euro, dziesmas ieraksts Sandra Sproģa ierakstu studijā, atlaižu kuponi un balvas no veikala „Sound Factory”, kā arī vietējo uzņēmēju sniegtie lauku labumi!

Lai piedalītos: grupām un ansambļiem bija jāiesūta aizpildīta anketa, kurā jāatbild uz 7 uzdotajiem jautājumiem – grupas nosaukums, muzicēšanas stils, sastāvs, dziesmu autori, video autors, kā arī kontaktinformācija un tehniskais raideris.
Dalības maksa: katram dalībniekam 5,- euro. Dalības maksas veido balvu fondu, kā arī katram nodrošina uzkodas. Madonas novada Praulienas pagasta pārvaldes, Reģ. Nr. 90000020970, kontā  LV79 UNLA 0030 9001 3081 5, maksājuma mērķis – (grupas vai mūziķa vārds) dalības maksa konkursam ”Praulienas ritmi-2”.   Pieteikumus un jautājumus  lūdzu sūtiet: sarmite.lazdina@inbox.lv / Mob.:27825165

Muzikālas idejas un veiksmes jums vēl „Praulienas Ritmi” organizatori!

Lejuplādēt PRAULIENAS RITMI anketu.


Kontakti

Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619 Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kab. e-pasts: gitses.info@gmail.comJaunumiem varat sekot arī šeit: