Ģitāristu sesija 2019

       Šogad, no 20. oktobra līdz 25. oktobrim, Madonas novada Praulienas skolā jau 23. reizi notika mūzikas izglītojošs pasākums Ģitāristu sesija. Muzicēt, iegūt pieredzi un radoši darboties grupās tika aicināti vokālisti, ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki un koklētāji. Nodarbības un meistarklases vadīja pieredzējuši pedagogi, latviešu mūziķi un ārzemju viesi. Sesijas ietvaros notika konkurss ”Pasaules Ritmi Praulienā”, kurā jaunajām rok grupām bija iespējas iegūt žūrijas atzinību un Praulienas pagasta pašvaldības sagatavotās balvas.
Sesijas organizatori piedāvāja saistošu un izglītojoši muzikālu programmu ar meistarklasēm un nodarbībām grupās. Dalības maksā dalībniekam tika iekļauta ēdināšana 4 x dienā, gulēšana un gultas veļa, meistarklases un nodarbības grupās, 10 koncerti, atpūtas brauciens, atlaižu kuponi no atbalstītājiem un kvalitatīvs gaismu, skaņu tehniskais ekipējums.
Ģitāristu sesijā notika nodarbības grupās, kuras vadīja atzīti mūziķi, skolotāji un sava aroda pratēji – Rihards Lībietis, Egils Leimanis,Voldemārs Kalniņš, Valdis Rēbuks, Arturs Liede, Jānis Bukovskis, Jānis Altmanis, Vilnis Strods, Nils Īle, Evilena Protektore, Madara Briede, Aleksandrs Sircovs, Ingars Viļums, Julgī Stalte.
Ģitāristu sesija var lepoties ar trīs angļu kungu klātbūtni, kuri  ielidoja Latvijā no Londonas un pārstāvēja rokmūzikas saknes angļu mēlē. Lielākais „stārs” no viņiem bija Džuljena Lenona izpildīto dziesmu autors, komponists un ģitārists Matt Backer, basģitārists Phil Spalding, kurš muzicējis ar Kelliju Minogu, Eltonu Džonu un daudziem citiem, kā arī ģitārists Paul Glover, kurš mūs jau otrreiz priecēja ar neatkārtojamu ģitāras skanējumu.
      Nedēļas vidū sesijas programma piedāvāja ekskursiju un atpūtas braucienu pie dabas uz Aronas kalnu un Smeceres sila Sporta bāzi, kur notika sportiskas aktivitātes – biatlona šaušana, tarzāna nobraucieni un vizināšanās ar velosipēdiem.
Praulienas skolā notika brīnišķīgi koncerti. Pirmdien Rihards Lībietis un Anneli Arro, akustiskais Trio Tre un Akustisko Ģitāru TRIO AG`3o, kurā blakus Aivaram Hermanim un Kasparam Zemītim muzicē madonietis Mārcis Auziņš. Otrdienas vakarā Praulienas skolai „jumtu cēla” So Lucid Electric Feel un Very Cool People, savukārt, trešdien alternatīvās mūzikas cienītājus Praulienas skolas inscinētajā koncertzālē uzrunāja Dambis un grupa Inokentijs Mārpls. Ceturtdiena bija paredzēta blūza smeldzei – Lavrix Band un You tubes iekarotājiem, humorroka grupai Pirmais Kurss.  Piektdien, plkst. 16.00 Praulienas skolas zālē noslēguma koncerta viesis bija Pauls Glovers (GB). Jāatzīst, ka programma bija krāšņa un, iemaksājot kaut nelielus ziedojumus Ģitāristu sesijas attīstībai, to baudīt tika aicināts ikviens.

Vienoti mūzikā!

Imants Pulkstenis,
Ģitāristu sesijas organizators

Medijiem

Ģitāristu sesijas 2019 programma
Ģitāristu sesijas 2019 koncertprogrammas afiša
Ģitāristu sesijas 2019 logo
Ģitāristu sesijas 2019 motivācijas vēstule finansiālam atbalstam
Ģitāristu sesijas 2019 kārtības normas
Ģitāristu sesijas 2018 kopbilde
Ģitāristu sesijas 2018 logo
Ģitāristu sesijas 2017 apskats
Ģitāristu sesijas 20 gadu apskats


Kontakti

Imants Pulkstenis, tālrunis: 29411619
Adrese: Tirgus iela 3, Madona, e-pasts: gitses.info@gmail.comJaunumiem varat sekot arī šeit: