ĢITĀRISTU SESIJA – VIENOTI MŪZIKĀ!

No 21. līdz 26. oktobrim Madonas novada Praulienas skolā norisināsies mūzikas apmācību nometne – Ģitāristu sesija, kurā līdz šim pieredzi guvuši 1505 zinātkāri muzikanti. Sesijas 5 dienu laikā tiek piedāvātas iespējas meistaru vadībā mācīties un pilnveidot bungu, basa, ģitāras, akustiskās ģitāras, vokāla un kokles spēli. Šogad Baltijas valstis – Lietuva, Igaunija, Latvija, svin 100 gadus kopš neatkarības pasludināšanas.  Sesijas pastāvēšanas laikā ir bijusi laba sadarbība ar brāļu tautu mūziķiem. Madonai ir draudzības pilsētas – Anikšķi Lietuvā un Rapla Igaunijā. Uz konkursu „Pasaules Ritmi Praulienā” tiks uzaicinātas jaunās rokgrupas no Lietuvas un Igaunijas, kaimiņiem tiks piedāvāta iespēja būt par sesijas dalībniekiem, kā arī kopā ar meistariem radoši veidot programmu un gatavot noslēguma koncertu. Ir iecere aranžēt liela formāta mūsdienīgu skaņdarbu, kurā tiks ievītas lietuviešu, igauņu un latviešu tautas dziesmas. Šo pasākumu nozīmīgu dara fakts, ka Madonai šogad piešķirts Latvijas Jauniešu galvaspilsētas tituls.

Ģitāristu sesijas dalībnieki, viņu vecāki un pašvaldība deva pozitīvu vērtējumu un uzmundrinājumu turpināt labās tradīcijas Praulienā. Organizatori strādā pie programmas izveides, lai svinētu svētkus – Vienoti Mūzikā!

Imants Pulkstenis, Ģitāristu sesijas organizators
Mob. tālr. +371 29411619
e-pasts: imantspulkstenis@madona.lv

Ģitāristu Sesija 2017 programma
Atskats uz 2016.gada Ģitāristu sesiju
Ģitāristu Sesijas afiša 2017

Motivācijas vēstule pieteikumam

Sesijas LOGO (krāsains)

Sesijas LOGO (pelēks)

Reklāmas džingls

Kopbilde 2016

Foto ” Vienoti Mūzikā”

Agra Veckalniņa foto:


Kontakti

Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619 Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kab. e-pasts: gitses.info@gmail.comJaunumiem varat sekot arī šeit:

 

 

Meklējiet mūs te: GPS koordinātes  lat 56.824130, lon 26.303970