Ģitāristu sesija 2020

Būt vai nebūt? – Būt!
Kur būt? – Barkavas koledžā!
Kad būt? – No 18. līdz 23. oktobrim.

Augstāk minēti galvenie jautājumi un atbildes ikgadējai Ģitāristu sesijai. Sesija Madonas pilsētā ir notikusi 17 reizes, 2002. gadā tā norisinājās Cesvainē, iepriekšējos piecus gadus sesijas mājvieta bija Praulienas skola. Šogad esam bezgala priecīgi par jaunu vietu! Tā ir Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība!
Iepazīstoties ar koledžas pārvaldnieci, Silviju Smelteres kundzi, viss liecināja, ka mēs – sesijas dalībnieki, organizatori, meistari, grupas un klausītāji, esam šeit gaidīti. To ar prieku apliecināja arī Barkavas pagasta vadītājs Aigars Šķēls.
Apskatot koledžas viesnīcu, man jāsaka, ka tik lepnas gultasvietas sesijas 24 gadu ilgajā darbības laikā nav bijušas. Katrā blokā ir divas istabiņas, kurās ir 2 + 3 gultas, tualete, duša un mēbeles. Ja runājam par meistarklasēm, tad tās notiks skolā, 50 metrus no kopmītnēm. Skolā ir daudz un plašas telpas, sporta zāle, kurā notiks sesijas rīta info aplis un aktīvā atpūta. Vakaru koncertiem izmantosim zāli ar skatuvi, digitālo flīģeli un apmēram 120 sēdvietām. Koledžas ēdnīcā strādā jaunas un atsaucīgas pavāres, kuras sesijas dalībniekiem ik dienu gatavos četras ēdienreizes!
Kā saprotam, Barkava atrodas Madonas novadā, taču vēsturiskajā Latgales novadā. No Rīgas līdz Barkavai ir apmēram 200 km, no Madonas 30 km, ceļš ir asfaltēts. Lokācija vieš cerības, ka sesijai pieteiksies jaunie talanti arī no Latgales, lai draudzētos mūzikā, krātu pieredzi vokāla, akustiskās ģitāras, elektroģitāras, basģitāras, bungu un kokļu spēles apgūšanā.
Tāds, lūk, ir pirmais iespaids, apskatot Ģitāristu sesijas jauno mājvietu – Barkavu!
Pieteikšanās ir sākusies! Par dalības maksu un pieteikšanos uzzini šeit!

Vienoti mūzikā!

Imants Pulkstenis,
Ģitāristu sesijas organizators

Medijiem

Ģitāristu sesijas 2020 logo
Ģitāristu sesijas 2020 kārtības normas
Ģitāristu sesijas 2020 motivācijas vēstule finansiālam atbalstam
Ģitāristu sesijas 2019 koncertprogrammas afiša
Ģitāristu sesijas 2019 logo
Ģitāristu sesijas 2018 logo
Ģitāristu sesijas 2017 apskats
Ģitāristu sesijas 20 gadu apskats


Kontakti

Imants Pulkstenis, tālrunis: 29411619
Adrese: Tirgus iela 3, Madona, e-pasts: gitses.info@gmail.comJaunumiem varat sekot arī šeit: