Alaska Dreamers

Deviņu mūziķu lielā “Alaska Dreamers” ir viena no oriģinālākajām un savdabīgākajām Latvijas grupām, kas klausītājam vēlas dot miera un gaišuma sajūtu, iespēju aizmirsties no ikdienišķajām rūpēm un ļauties emocijām bagātam piedzīvojumam. “Alaska Dreamers” repertuārā džeza, soulmūzikas un folka ietekmes ar katra mūziķa unikālo rokrakstu, kopā savieno grupas dibinātājs – basģitārists un mūzikas autors Reinis Ozoliņš, savukārt dziesmu vārdu autore, kā arī grupas soliste ir Kristīne Prauliņa.

Sastāvs: Kristīne Prauliņa – vokāls, Reinis Ozoliņš – bass, Andris Buiķis – bungas, Miguel Andres Hernandez Giraldi – perkusijas, Toms Mikāls – klavieres, Jānis Kalniņš – ģitāra, Oskars Ozoliņš – trompete, Kristaps Lubovs –  saksofons, Laura Rozenberga – trombons.

Audio/ Video:

Rihards Lībietis Orchestra

Instrumentālas akustiskās mūzikas kvintets, kas izpilda plašas dinamikas pasaules mūziku, un kura sastāvā nemainīgi darbojas Rihards Lībietis (ģitāra), Gints Smukais (ģitāra), Matīss Repsis (perkusijas), Erna Daugaviete (čells) un Toms Lipskis (bass). Grupa kopā aizvadījusi vairākus lielākus un mazākus koncertus Baltijas valstu klubos un kafejnīcās.

Rihards Lībietis ir jaunās paaudzes mūziķis, ģitārists, kurš regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās Pacific K, The Originals un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis 4 albumus – RL Orchestra Live in Concert (2017), Gadalaiki.Pavasaris.Ģitāra. (2017), Latvijas mūzikas gadabalvai nominēto Scream, Breathe, Cry (2015) un RL Elektronix (2015), kā arī piedalījies izrādēs Bannija Manro Nāve (2017), un Izraidītie (2013) Dailes Teātrī (kopā ar grupu Ryga), Noķer Mani (2015) Ģertrūdes ielas teātrī, u.c.

Vairāk info: https://www.facebook.com/rihardslibietismusic/?fref=ts

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=12ZbTzBJmtg
https://www.youtube.com/watch?v=UhrhV_Kor2A

Kontakti

 Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te: GPS koordinātes  lat 56.824130, lon 26.303970