Imants Pulkstenis

Man ir prieks darīt ko nozīmīgu mūzikas laukā, sevišķi jauniešiem muzikālās karjeras sākumā!
Sesijas tiek veidota, lai atmosfēra radītu prieku, iedvesmu, vibrācijas, frekvences un zināšanas. Manā jaunībā tādas iespējas nebija, labākā skola bija ieraksti un nedaudzie koncerti.
Arī šajā sesijā es noteikti piedalītos pats. Labākais, kas cilvēka dzīvē var notikt, ir paņemt rokās instrumentu!

 

Linda Miščenkova

Ģitāristu sesiju redzu kā lielisku iespēju jauniešiem izdzīvot, piedzīvot mūziku sevī un sajust sevi mūzikā.
Darbojoties kopā ar dažādiem meistariem, ir iespēja smelties zināšanas un pieredzi, satikt jaunus draugus un galvenokārt rast impulsu sevi pilnveidot mūzikas jomā – spēlēt, improvizēt, radīt mūziku sev un citiem!
Tāpēc man ir prieks būt organizatoru komandā un palīdzēt radīt tādu sesiju, lai dalībniekiem būtu vērtīgi un interesanti, radoši un iedvesmojoši un lai visi justos mājīgi, nedēļu kopā esot gan darba stundās, gan atpūtas brīžos.

 

Māris Pidiks

Jau daudzus gadus Madonā notiek “Ģitāristu sesija”, kuras laikā ģitārspēles un nu jau arī kokles virtuoziem, meistariem, mācekļiem, interesentiem un mūzikas “ķertiem” klausītājiem ir iespēja satikties, mācīties, atpūsties un pasmelt emocijas.
Iespēju robežās emocijas dodu un smeļu arī es, vizualizējot “ģenerāļu” visnepieradinātākās idejas.

 

Marģers Smudzis

Ģitāristu sesijas radošajai komandai esmu pievienojies, lai kopā ar muzikāliem jauniešiem un atraktīviem vadītājiem kopīgi vadītu šos mūzikas svētkus rudens brīvlaikā. Nodarbību programma ir vienreizēji piepildīta ar zināšanām, izaugsmi, jaunradi un lieliskiem meistariem. Savienosim to visu kopā ar draudzīgumu, aktīvu atpūtu, spēlēm, garšīgām vakariņām un saldu naktsmieru, lai ir kam gatavoties, ir ko izdzīvot un ir ko atcerēties!
Lai saule!

 

Zigrīda Imanta Kručena

Galvenais ir smaidīt un radīt! Šajā komandā esmu viennozīmīgi pieredzes un jaunu sajūtu dēļ.
Vēlos dot un saņemt, iedvesmot un kļūt iedvesmotai kopā ar jums un mums – mazajiem rūķiem. Lai radoši!

 

Asnāte Zirne

Ar pagājušā gada vasaru sāku no nometnes dalībnieka kļūt par vienu no tās skolotājiem, labajām rokām un organizatoriem. Manuprāt, tas ir daudz interesantāk, nekā būt pašam dalībniekam, jo tad viss ir sagatavots un ir tikai jādara. Man patīk tas „melnais darbs” – visa organizēšana, domāšana, diskusijas. Protams, tā ir milzīga atbildība, kurai klāt nāk vērtīga pieredze. Šādi sevi varu pilnveidot, jo viss var kādreiz noderēt. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ vēlos būt „Ģitāristu sesijā”. Esmu izcila „labā roka”, esmu atbildīga, izpalīdzīga, uzticama un ar vēlmi darīt, nevis skatīties!

 

Kontakti

 Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te: GPS koordinātes  lat 56.824130, lon 26.303970