The Coco’nuts

sastāvā ir 8 cilvēki, kur katrs kopīgā mūzikas radīšanā un uzstāšanās iegulda sava instrumenta spēku, draudzības garu, fizisko prātu un neprātu.
Grupas mūzika ir dažāda – tajā ir saskatāmas iezīmes no vairākiem mūzikas stiliem, bet galvenokārt tās ir variācijas par un ap tādiem stiliem kā fanks, blūzroks un alternatīvais džezs. Grupas skanējumā apvienojas 3 vokāli un 7 dažādi mūzikas instrumenti.

The Coco’nuts tiek regulāri aicināti un ir uzstājušies dažāda formāta  festivālos, pasākumos un mūzikas notikumos – festivālā Positivus , LMA Karnevālā, festivālā BILDES, Riga Funk Fest, Tartu Indie fest (EE), Sostines dienos (Viļņas pilsētas svētkos) (LT), kā arī parādās uz labāko Rīgas lokālu skatuvēm – Spīķeros, Kalnciema kvartālā, Kaņepes Kultūras centrā un citviet. 2013. gadā The Coco’nuts devās Eiropas tūrē ar grupu Carnival Youth kā iesildošā grupa.

2014.gada pavasarī grupa izdeva savu pirmo EP albumu „Appetizer”, kurš ir pieejams digitālā formātā vietnē iTunes .

Bet šovasar The Coco’nuts piedalījās radošajā nometnē, kas norisinājās vienā no Ziemeļvidzemes skaistākajiem nostūriem. Tur matērijas formu ieguvuši jau atpazīstami un pavisam jauni pašu sarakstīti skaņdarbi. Jau šoziem grupa plāno izdot savu pirmo pilno albumu.

www.facebook.com/thecoconuti?fref=ts

Billy B and his Sonic Rockets

Sesijā kopā mēs pasniegsim kaut ko no 50-to gadu amerikāņu mūzikas: rockabilly, western swing, boggie. Parunāsim par mūziku kā rutinētu darbu, paspēlēsim kā klasisks rockabilly trio (bez bungām), pieaicināsim arī Chikenu, Buiķi u.c.
Un vēl – JAM ar jaunajiem censoņiem.

Billy B and his Sonic Rockets ir pašlaik Latvijā aktīvākā grupa, kur izpilda 50-to un 60-to gadu rockabilly, rokenrola, boogie un western swing mūziku. Grupā apvienojušies Latvijas jaunās paaudzes rockabilly izpildītāji, kuri pirms tam pieredzi uzkrājuši labi zināmos šī žanra kolektīvos (Pete Anderson & The Swamp Shakers, KEKSI, The Black Cats, The Big Bluff u.c.). Piesaistot Gintu Žilinski – vienu no labākajiem Eiropas rokenrola un boogie pianistiem, grupa spējusi panākt daudzveidību repertuārā, autentisku mūzikas skanējumu un augstvērtīgu tehnisko izpildījumu.

Grupas sastāvs:

Voldemārs Kalniņš – vokāls, akustiskā ģitāra
Jānis Kalniņš – ģitāra, vokāls
Kristians Priekulis – kontrabass, vokāls
Gints Žilinskis – klavieres
Jānis Jaunalksnis – bungas

Video no grupas uzstāšanās: www.youtube.com/watch?v=zwP4LqsaM64

Grupa “JĀNIS BUKUMS” –

ir latviešu rokgrupa, dibināta 2014. gadā, Rīgā. Grupa nosaukta roka dziedātāja Jāņa Bukuma vārdā un uzvārdā. Jānis ir vokālists un dibinātājs, viens no smagā roka pionieriem. Grupa MONRO un Mis Amerika ir spilgtākie jaunības dienu projekti. Šodien grupā ir apvienojušies pieredzējuši, nopelniem bagāti mākslinieki, kā arī jauni, talantīgi dažādus žanrus pārstāvoši mūziķi, lai radītu un spēlētu eklektisku rokmūziku bez muzikāliem un stilistiskiem ierobežojumiem: Jānis Bukums (vokāls), Artūrs Račinskis (ģitāra), Andrjus Jaņuns (bass), Filips Batarags (bungas), Artūrs Liede (ģitāra). Projekta dalībnieki savu muzikālo karjeru laikā ir spēlējuši lielākajos Latvijas un ārzemju festivālos, mūzikas pasākumos un klubos “Liepājas Dzintars”, “Saldus Saule”, “Roks par neatkarību”, “Sinepes un medus”, “Roks pret narkotikām”, “Roks apkārt Baltijas jūrai” un citos. Tāpat mākslinieki atšķirīgos sastāvos ir koncertējuši Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Armēnijā, Zviedrijā, Vācijā un Spānijā.

www.draugiem.lv/janisbukums/biography/
www.facebook.com/janisbukumsband
www.bukums.com/music.html
www.youtube.com/channel/UC4ttMRgzxb_0jhg5Cm4oi-g
janisbukums.bandcamp.com/

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te:

GPS koordinātes  
lat 56.824130, lon 26.303970