Visu nedēļu kopā ar mums

Arturs Liede

Ģitāru sāka spēlēt no 14 gadu vecuma, kad 2006. gadā arī pirmo reizi apmeklēja ģitāristu sesiju Madonā. Arturu vienmēr ir saistījusi rokmūzika, tāpēc par savu stiprāko pusi uzskata muzicēšanu roka un smagā metāla stilos, taču viņš izbauda muzicēšanu arī citos žanros – blues/jazz/funk/pop. Pašlaik Arturs Liede strādā par ģitāras skolotāju gitarspele.lv, ir aktīvs Latvijas Rokmūzikas Asociācijas biedrs, kā arī aktīvi darbojas grupās Theatrum (progressive/avant-garde metal), JĀNIS BUKUMS (rock) un citos muzikālos projektos.
Sesijā Arturs atklās savas stiprākās puses – rock/metal spēles stilus, solo tehnikas un mūzikas teoriju.

Valdis Rēbuks

Ģitāru sācis spēlēt 1995. gadā. Pamatā spēlē elektrisko ģitāru country un rockabilly stilā, kā arī šajā stilā esošos old scool, evergreen gabalus. Kā jau krogus muzikants spēlējis dažādās grupās: Trakā nomale, Laukakmeņi, Bordertown, Klaidonis, Jukebox, Deficīts, Garden street band. Billy B & his sonic rockets, Edwin Bauers &rhythm express. Kā izpalīgs spēlējis arī grupā Sestā jūdze, Novadnieki.

Šobrīd pamatā strādā ar grupu „Klaidonis”, spēlējot dažādus koncertus, dejas, saviesīgus pasākumus. Ar Billy B & his sonic rockets  uzstājas Vecrīgas krodziņos Moonshine,  Nāk nakts, Egle, Ala. Ar „Garden street band” spēlē arī uz Tallink prāmjiem un Lido atpūtas centrā.

Albert Lee T-bird to vegas By Valdis Rebuks
Folsom prison blues
Pamario Country 2013
KLAIDONIS – Alutiņš
Muzikālais Skudrupūznis 2017

Klātbūtne meistarklasēs un koncertos

Matt Backer

Mets Bekers (Matt Backer) ir ģitārists un dziesmu autors no Ņuorleānas. Viņš ir uzstājies un tūrējis kopā ar dažādiem māksliniekiem, kā Laura Mvula, Emilia Mitiku, Eimīja Manna (Aimee Mann), Stīvs Ērls (Steve Earle), Emilū Harisu (Emmylou Harris), Kima Vailda (Kim Wilde), Swing Out Sister, Eltons Džons, Šēra (Cher), Bananarama, Džo Kokers (Joe Cocker), Eliss Kūpers (Alice Cooper) un citiem. Mets ir devies pasaules tūrēs ar māksliniekiem kā Belinda Kārlaila (Belinda Carlisle), grupu ABC un Rumer. Viņš ir komponējis mūziku populāriem televīzijas šoviem kā NCIS, Law and Order, Date My Mom un filmām kā Domino, Horton Hears a Who, un reklāmām pazīstamiem zīmoliem kā Carlsberg, Mcdonald’s, Chrysler. 2006.gadā izdotais Meta debijas solo albums “The Impulse Man” guva panākumus – divi singli ieguva pirmo vietu ASV neatkarīgās mūzikas kanālā un ieguva Jaunās Mūzikas balvu Losandželosā kā labākais pieaugušais mūsdienu jaunpienācējs. Viņa otrais solo albums “Idle Hands” ieguva Neatkarīgās Mūzikas Kanāla balvu 2013. gadā, sniedzot viņam tā gada mīļākā starptautiskā mākslinieka titulu. Meta pēdējo blūza albumu “Get Backer” producēja viņš pats kopā ar ilgtermiņa sadarbības partneru Īenu Šhovu (Ian Shaw), kurš strādājis ar Niku Heivardu (Nick Heyward) un Džulienu Koupu (Julian Cope).

Vairāk info: https://www.mattbacker.com/
Ieraksti YouTube

Jānis Bukovskis

Jānis “Bux” Bukovskis ir Latvia Blues Band solists, vokālists dziesmu autors, kā arī R&B Blues Festival organizators. Koncertējis kopā ar neskaitāmām pasaules blues zvaigznēm. Kopā ar LBB uzstājies vairrākkart ASV blues festivālos un klubos. LBB sastāvā ierakstīti 6 CD un 1 DVD koncerts. Aktīvi koncertē Eiropā. Līdz šim uzstājies vairāk kā 20 pasaules valstīs. Nākošgad grupa svinēs 20 gadu jubileju aizvadot vērienīgu koncerttūri gan Latvijā, gan Eiropā.

YouTube: Jānis Bukovskis 

Rihards Lībietis

Rihards Lībietis ir jaunās paaudzes mūziķis, ģitārists, kurš regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās Pacific K, The Originals un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis 4 albumus – RL Orchestra Live in Concert (2017), Gadalaiki.Pavasaris.Ģitāra. (2017), Latvijas mūzikas gadabalvai nominēto Scream, Breathe, Cry (2015) un RL Elektronix (2015), kā arī piedalījies izrādēs Bannija Manro Nāve (2017), un Izraidītie (2013) Dailes Teātrī (kopā ar grupu Ryga), Noķer Mani (2015) Ģertrūdes ielas teātrī, u.c.

facebook.com/rihardslibietismusic
https://rihardslibietis.bandcamp.com

Paul Glover

Pols Glovers (no angļu valodas Paul Glover) ir profesionāls ģitārists no Liverpūles, Lielbritānijā.

Jau piecu gadu vecumā, viņš sapņoja kļūt par ģitāristu. Klausoties „KISS – Detroit Rock City”, viņš lēkāja pa savu gultu ar tenisa raketi rokās un iztēlojās, ka tā ir ģitāra, taču īstu elektrisko ģitāru un pastiprinātāju viņš nopirka 13 gadu vecumā. Tad arī vēlāk sāka spēlēt dažādās iesildošajās grupās. 2013.gadā Pols pabeidza ar izcilību ASV „Bostonas Bērklijas Mūzikas Skolu” (Berklee College of Music) un saņēma visaugstāko grādu – 4.0, kā arī tika atzīts par labāko Stīva Veja (Steve Vai) starptautisko skolnieku. Pols, jau vairāk kā 25 gadus, ir veiksmīgs mūziķis, kas ir izdevis savu debijas EP albumu „Degrees Of Decomposition”, kā arī koncertējis kopā ar populārām grupām kā „Dorjè” (Rob Chapman) un „The Drills” (Phil X, Bon Jovi).
Viņš ir noslēdzis līgumus ar mūzikas instrumentu kompānijām, kā „LANEY AMPLIFICATION ” un „IBANEZ GUITARS” un reprezentē viņu produktus. Spēlējis grupās, „Heifer”, „Real”, „Damaged Gods” un šobrīd aktīvi darbojas grupā „Bad Pollyanna”, strādā par ģitārspēles pasniedzēju skolā „Jamm Studios” SantHelēnā un pasniedz meistarklases dažādās valstīs. Pola Glovera unikālais spēlēšanas stils  izceļas no modernās mūzikas – smagi un spēcīgi rifi,  netīra grandža (grunge) un stounera (stoner) ritmi ar 80’to gadu šred ģitāras elementiem un solo.
Polam Gloveram ir savs YouTube kanāls, kurā pieejama plaša informācija par ģitārām un ar to saistītajām lietām, video pamācības, produktu apskats un informācija par plānotajām koncerttūrēm

Video no meistarklasēm
Paul Glover YouTube kanāls
Facebook: Paul Glover

 Jānis Altmanis

Sesijā Jānis dalīsies pieredzē par efektu pedāļu veidošanu, efektu kombinēšanu un citiem ģitāristu tehniskajiem jautājumiem. Uz Jāņa veidotajiem efektu pedāļiem spēlē neskaitāmi ģitāristi un basģitāristi gan Latvijā gan ārvalstīs. Ir izveidojis firmu “Jānis.lv” ar unikālu domēna vārdu www.jānis.lv Sesijā 2016. gadā izveidoja Ģitāristu Sesijai paredzētu Fuzz efektu pedāli, ko var arī sesijas dalībnieki izmantot un spēlēt sesijā. Spēlē post-metal/post-rock/sludge grupā “Skumjas”.
www.jānis.lv
www.instagram.com/janisaltmanis

 

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv