Mācis Auziņš

Kā soloģitārists Mārcis Auziņš debitēja 2016. gadā ar albumu “Viens”, kurā iekļautas divpadsmit Raimonda Paula dziesmu aranžijas ģitārai. Par sava solo ceļa sākumu viņš uzskata kādu notikumu pirms septiņiem gadiem, kad Raimonds Pauls viņam uzdāvināja dārgu, ļoti kvalitatīvu instrumentu – Gibson akustisko ģitāru. Kā pateicību par dāvanu, Mārcis Maestro 80-tās jubilejas gadā aranžēja un ierakstīja agrāk Edgara Liepiņa izpidīto “Tāpēc jau ka nevar zināt kāpēc” jeb “Upē naktī pīles kliedz”, kas guva necerētu klausītāju atsaucību, Maestro un apkārtējo iedrošināts, Mārcis Auziņš aranžēja un ierakstīja divpadsmit Raimonda Paula melodijas albumā “Viens”, kas tiki nominēts arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. “Viens” ir pirmais un pagaidām vienīgais ģitārmūzikas albums Latvijā, kas ierakstīts bez papildus ierakstu celiņiem – Mārcis visas albumā ierakstītos skaņdarbus var precīzi tāpat nospēlēt. Mārcis Auziņš
Šobrīd Mārcis Auziņš aktīvi koncertē ar soloprogrammu “Viens”, pēc astoņiem veiksmīgi aizvadītiem solo koncertiem pavasarī, Mārcis devies rudens koncertu sērijā, kuras ietvaros viesosies septiņās pilsētās. Lai arī soloprogrammai dots tāds pats nosaukums kā debijas albumam, tomēr programmā izskan daudz plašāks muzikāls materiāls – tajā iekļautas arī apcerīgas džeza standartu aranžijas, emocionāli piesātinātas paša Mārča Auziņa radītas kompozīcijas un citas pazīstamas un latviešiem tuvas skaņdarbu versijas. Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš ir viens no pieprasītākajiem jaunākās paaudzes poproka un džeza ģitāristiem Latvijā, regulāri sadarbojas ar vadošajiem solistiem – Donu, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Aiju Vītoliņu, Ralfu Eilandu, kā arī citiem, kā muzikālais vadītājs veidojis aranžijas un vadījis pavadošo sastāvu vairāku leģendāro komponistu jubilejas koncertiem – piemēram, Mārtiņa Brauna un Borisa Rezņika jubilejas tūrēm, vairākus gadus ir “Cabaret” projekta izrāžu muzikālais vadītājs.

“Tāpēc jau ka nevar zināt kāpēc”: https://www.youtube.com/watch? v=So4jV2WnBbw
YouTube konts: https://www.youtube.com/user/AuzinsMarcis/videos 
Spotify profils: https://open.spotify.com/artist/3iASB9aZtPtYwsRQFGvMvR

Rihards Lībietis

Rihards ir mūziķis, ģitārists, kurš šobrīd galvenokārt muzicē Rihards Lībietis Orchestra sastāvā. Rihards regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās The OriginalsK.R.I.S., LOGO, un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis divus studijas albumus – Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta mikrofons2015 nominēto Scream, Breathe, Cry (2015) un RL Elektronix (2015), kā arī EP albumu Rihards Lībietis (2012). Kopā ar grupu Ryga radīta Spēlmaņu naktij 2014 nominētā mūzika Dailes teātra izrādei Izraidītie,  piedalījies arī Spēlmaņu naktij 2015 nominētajā izrādē “Noķer mani”. Spēlējis kopā ar tādiem mūziķiem kā Latvian Blues Band, Dave Goodman (CAN/DE), Sir Oliver Mally (AUT), Innes Sibun (UK), u.c.

Paralēli Rihards jau kopš 2012. gada ir pasniedzējs  Ģitāristu Sesijā.
Mājaslapa – www.rihardslibietismusic.com
video – https://www.youtube.com/watch?v=UhrhV_Kor2A

Arturs Liede

Ģitāru sāka spēlēt no 14 gadu vecuma, kad 2006. gadā arī pirmo reizi apmeklēja ģitāristu sesiju Madonā. Arturu vienmēr ir saistījusi rokmūzika, tāpēc par savu stiprāko pusi uzskata muzicēšanu roka un smagā metāla stilos, taču viņš izbauda muzicēšanu arī citos žanros – blues/jazz/funk/pop. Pašlaik Arturs Liede strādā par ģitāras skolotāju gitarspele.lv kā arī aktīvi darbojas grupās Theatrum (progressive/avant-garde metal) un JĀNIS BUKUMS (rock).
Sesijā Arturs atklās savas stiprākās puses – rock/metal spēles stilus, solo tehnikas un mūzikas teoriju.

www.youtube.com/watch?v=a_uMPFeG240
www.youtube.com/watch?v=CN5RTvgHxr0
www.youtube.com/watch?v=A1TTGHuxQCc

 Jānis Altmanis

Ģitārists kas nāk no Birzgales, sācis spēlēt ģitāru 2004. gadā, bet ģitārspēli gadu laikā saistījis vairāk ar efektu pedāļu veidošanu. Ir izveidojis firmu “Jānis.lv” ar unikālu domēna vārdu www.jānis.lv Uz Jāņa veidotajiem efektu pedāļiem spēlē vismaz 100 ģitāristu un basģitāristu gan Latvijā gan ārvalstīs. Sesijā Jānis dalīsies pieredzē par efektu pedāļu veidošanu pašu spēkiem, efektu kombinēšanu un citiem ģitāristu tehniskajiem jautājumiem. Sesijā 2016. gadā izveidoja Ģitāristu Sesijai paredzētu Fuzz efektu pedāli, ko var arī sesijas dalībnieki izmantot un spēlēt sesijā. Spēlē post-metal/post-rock/sludge grupā “Skumjas”.

www.jānis.lv

www.instagram.com/janisaltmanis

www.facebook.com/jaanislv

 

Kontakti

 Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv