Visu nedēļu kopā ar mums

Roberts Cēris

Robertam klasiskās, akustiskās, elektriskās ģitāras spēles un vokālo prasmju pieredze ir vairāk kā 20 gadu garumā.
Pēdējos 13 gadus aktīvi aizvadījis uz smagā roka skatuves kā ritma ģitārists un vokālists, darbojoties grupā Rebel Riot. Nospēlēti teju 1000 koncertu Latvijā, Baltijas valstīs un daudz kur citur Eiropā. Piedalījies arī kā viesmākslinieks grupā Rūsa. Pēdējo 10 gadu laikā iekrāta arī pieredze ģitārspēles pasniedzēja amatā, apmācot dažāda vecuma spēlēt gribētājus.

Robertam visvairāk garšo salāti, patīk dejot un peldēt, kā arī viņš jūsmo par zinātnisko fantastiku.

Patriks Laus

Patriks ir 17 gadus jauns un talantīgs ģitārists no Tukuma, kurš jau 8. gadu vecumā sāk apgūt savu uzticamo draugu – ģitāru. 12 gadu vecumā Patriks sāk mācības Yamahas mūzikas skolā dzimtajā pilsētā Tukumā, bet no 2015. gada viņš turpina iesākto Rīgā, ģitāristu forumā “Ģitārspēle.lv” pie pasniedzēja Artūra Liedes. Patriks ir piedalījies daudzos ģitārspēles konkursos, taču Vivat Future konkursā viņš izcīna pirmo vietu un iegūst īpašumā jaunu ģitāru. Viņš ir uzstājies Vācijā sniedzot koncertus. Jaunajiem mūziķim ir arī pieredze kā restorānu muzikantam, kas deva lielu rūdījumu un pieredzi. Mūziķis ir uzstājies atskaņojot fona mūziku Rīgas restorānā „Hercogs” un „Ekspedīcija”. Kā nozīmīgākos notikumus Patriks uzskata uzstāšanos Vivat Future laureāta statusā Leipcigā;  Jauniešu grupu konkursā Boldsound  kur  2017. un 2018. gadā iegūtas 1.vietas; Uzņēmēju dienās Jūrmalā – 2018; Latvijas Bankas rīkotajos pasākumos; Ansambļa « Pro 21 « jubilejas koncertā.
Patrikam nozīmīga ir bijusi dalība  Ģitāristu sesijās no 2015. līdz 2019. gadam, taču šogad Patriks ir meistara palīga statusā.

Klātbūtne meistarklasēs un koncertos

Rihards Lībietis

Rihards Lībietis ir latviešu mūziķis un mūzikas autors, kurš regulāri uzstājas un sadarbojas ar dažādiem latviešu māksliniekiem un grupām (Linda Leen, Raimonds Tiguls, Pacific K, The Originals u.c.). Producents un izdevējs visiem 3 RL Orchestra albumiem, no kuriem vērā ņemamākie ir “Reflections EP” (2018), kurā iekļautas sadarbības ar tādiem maksliniekiem kā Kristīne Prauliņa, Goran Gora u.c., un grupas debijas albums, “Scream,Breathe,Cry” (2015), kas tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. Rihardam ir arī darba pieredze mūzikas komponēšanā teātra izrādēm un īsfilmām, tostarp izrādē “Izraidītie” Dailes teātrī un “Bannija Manro Nāve” Dailes teātrī.

facebook.com/rihardslibietismusic
https://rihardslibietis.bandcamp.com

 Jānis Altmanis

Sesijā Jānis dalīsies pieredzē par efektu pedāļu veidošanu, efektu kombinēšanu un citiem ģitāristu tehniskajiem jautājumiem. Uz Jāņa veidotajiem efektu pedāļiem spēlē neskaitāmi ģitāristi un basģitāristi gan Latvijā gan ārvalstīs. Ir izveidojis firmu “Jānis.lv” ar unikālu domēna vārdu www.jānis.lv Sesijā 2016. gadā izveidoja Ģitāristu Sesijai paredzētu Fuzz efektu pedāli, ko var arī sesijas dalībnieki izmantot un spēlēt sesijā. Spēlē post-metal/post-rock/sludge grupā “Skumjas”.
www.jānis.lv
www.instagram.com/janisaltmanis

 

Valdis Rēbuks

Ģitāru sācis spēlēt 1995. gadā. Pamatā spēlē elektrisko ģitāru country un rockabilly stilā, kā arī šajā stilā esošos old scool, evergreen gabalus. Kā jau krogus muzikants spēlējis dažādās grupās: Trakā nomale, Laukakmeņi, Bordertown, Klaidonis, Jukebox, Deficīts, Garden street band. Billy B & his sonic rockets, Edwin Bauers &rhythm express. Kā izpalīgs spēlējis arī grupā Sestā jūdze, Novadnieki.

Šobrīd pamatā strādā ar grupu „Klaidonis”, spēlējot dažādus koncertus, dejas, saviesīgus pasākumus. Ar Billy B & his sonic rockets  uzstājas Vecrīgas krodziņos Moonshine,  Nāk nakts, Egle, Ala. Ar „Garden street band” spēlē arī uz Tallink prāmjiem un Lido atpūtas centrā.

Albert Lee T-bird to vegas By Valdis Rebuks
Folsom prison blues
Pamario Country 2013
KLAIDONIS – Alutiņš
Muzikālais Skudrupūznis 2017

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv