Visu nedēļu kopā ar mums

Aleksandrs Sircovs

Aleksandrs ir cēsinieks, kur arī sācis savas muzikālās gaitas, viņš mācījies Cēsu mūzikas vidusskolas kontrabasa klasē. Tur arī ieguva savu amizanto iesauku Murovejs par godu skatam, kā nelielā auguma jauneklis stiepj uz muguras savu vareno kontrabasu. Klasiskā mūzika Aleksandram tolaik īsti pie sirds negāja, toties ar prieku viņš muzicēja restorānos, arī Cēsu diksilendā. Armijā Aleksandrs iemācījās spēlēt tubu, čakli vingrinājās kontrabasa spēlē un iestājās jau Tartu mūzikas vidusskolā. Pēc tam 1982. gadā Sircovs, kas ātri vien bija iemācījies igauņu valodu, sāka spēlēt grupā Suvenīrs, bet pēc Tartu rokfestivāla pievienojās Gunāra Grapa ansamblim. 1985. gadā Aleksandrs Sircovs atgriezās Latvijā, vispirms muzicēja restorānos, tad pievienojās Eolikai. Kad tā pārtrauca darboties, sekoja darbs jau grupā Rebel, Sircovs muzicējis arī Opus Pro un kā producents sadarbojies arī ar Labvēlīgo tipu, bet 1997. gadā mūziķis izveidoja savu lolojumu Keksi, lai muzicētu rokenrola, ritmblūza un pa reizei arī kantrī stilā. Šajos 20 gados Keksi piedzīvojuši varen raibu koncertdzīvi, kā arī priecējuši publiku autorkoncertos un neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs.

Keksi (JUMP, JIVE ‘N WAIL)
Keksi – Jaunais laiks
Pozitīvi izklaidējošiem “Keksiem” – 20

Klātbūtne meistarklasēs un koncertos

Do you want to become a musician or do you want to become rich and famous???
If you make sacrifices and have dedication you can become a great musician…
Then maybe you can become rich and famous!!!
                                                                                  /Phil Spalding/

Par pieredzi “Ģitāristu sesijā 2014” Fils Spaldings sacīja: “Šajā nedēļā es beidzot pa ļoti ilgiem laikiem guvu iedvesmu. Jutu, ka vēlos trenēties arī pats. Visi skolnieki bija lieliski, es daudz varēju iemācīties no viņiem, ne tikai viņi no manis. Katrs ir savā veidā unikāls, jo mūzikā katram taču ir savs rokraksts. Mani pārsteidza, cik ātri daži skolnieki spēja apgūt lietas, turklāt daudzi no viņiem tikai tagad ir sākuši savu ceļu mūzikā. Viena meitene basģitāru sāka spēlēt tikai sesijas pirmajā dienā un jau noslēguma koncertā mācēja šo to nospēlēt. Tā bija neticama izjūta arī man — gluži kā skatīties savu bērnu sakām pirmos vārdus.”

Phil Spalding

ir ievērojams angļu sesijas klases mūziķis, basģitārists. Visos mūzikas biznesa aspektos Fils ir harizmātisks, labi izglītots un pieredzējis mākslinieks. Spaldings ir piedalījies populārās multfilmas Lion Kings tapšanā ieskaņojot basa ģitāras skaņu celiņus. Kā kādreizējais C hepatīta pacients viņš 2008. gada 28. jūlijā Oksfordā uzstājās BBC organizētā labdarības koncertā šīs slimības vakcīnu izmēģinājumiem. Viņa talanta izcilā puse ir radošais mūzikas aranžējums un ieraksti, veiksmīgā ierakstu vēsture sākas jau 1977. gadā un saistīta ar tādiem slaveniem vārdiem kā Elton John, Seal, Mike Oldfield, Joe Cocker, Kylie Minogue, Tina Turner, Right Said Fred, Chris De Burgh, Robbie Williams, Mick Jagger un daudziem citiem.

Vairāk par Filu Spaldingu: www.philspalding.com 
Phil Spalding – This Love (Maroon 5 bass playthrough)

Skaņu celiņi: Elton John – Circle Of LifeSeal – Kiss from a Rose, Robbie Williams – Feel, Mike Oldfield – Moonlight Shadow ft. Maggie ReillyMick Jagger – Visions Of Paradise

Ingars Viļums

Mūziķis, basģitārists. Spēlējis un sadarbojies ar Time After Time, Shake and Bake, MarieN, Lādezers, Linda Leen, Dons, Gustavo, Amber u. c. Jau vairāk nekā desmit gadus spēlē kopā ar pasaulē atpazīstamāko latviešu grupu Prāta Vētra. Paralēli darbojas par studijas mūziķi un producentu.
Prāta Vētra – Šokolādes saldējums/Paralēles
Ingars Viļums, Mārcis Auziņš un Andris Buiķis Ģitāristu sesijā
Līga Robežniece, Ingars Viļums – Lēnām,  Joprojām snieg

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv