Visu nedēļu kopā ar mums

Valters Sprūdžs

Valters Sprūdžs ir basģitārists, komponists un dziesmu tekstu autors, producents un aranžētājs, kurš darbojas Latvijas mūzikas industrijā kopš 2000. gada. Šobrīd kā pamatsastāva dalībnieks darbojas grupās “Lupa”, Kristīne Prauliņa & “The Soulful Crew” un “The Rolltones”, taču laika gaitā sadarbojies ar spilgtākajiem Latvijas populārās mūzikas pārstāvjiem – tostarp Instrumenti, Goran Gora, fonds “Viegli”, projekts “Tev Tuvumā”, Very Cool People, Ralfs Eilands, Linda Leen, Gunārs Kalniņš un daudziem citiem.
Kopš 2018. gada TV šovu “X faktors”, “Es Mīlu Tevi Latvija” un “Izklausies redzēts” pavadošā sastāva dalībnieks.
2019. gadā tiek izdots grupas Lupa debijas albums “Sequences and Consequences”, kurā Valters ir autors vai līdzautors lielākajai daļai komozīciju. Albums tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” kā 2019. gada labākais džeza albums. 2018. gadā kopā ar Kristīni Prauliņu & The Soulful Crew tiek izdots Valtera līdzproducēts debijas EP “A Warmer October”. 2014. gadā ar grupu “The Rolltones” tiek izdots Valtera producēts debijas albums “Road Trip”, kurā Valters ir autors lielākajai daļai kompozīciju un kurš uzskatāms par pirmo Americana stilistikā izdoto albumu Latvijā. Albumā iekļautā dziesma “Crying For You” ir saņēmusi atzinības rakstu starptautiskajā dziesmu konkursā “International Songwriting Competition 2014”. Grupas “Intrumenti” basģitārists kopš 2010. gada. Grupas “Very Cool People” basģitārists un albumu līdzproducents līdz 2019. gadam.
Valtera radītā mūzika regulāri tiek atskaņota Latvijas lielākajās radiostacijās, viņa dziesmas ir izdevuši tādi mākslinieki kā fonds “Viegli”, Ralfs Eilands, Pēteris Upelnieks, Very Cool People, Jurga (Lietuva), Mellendig un citi. Valtera radītās kompozīcijas vairākkārt ir iekļautas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā.
Valters ir studējis populāro mūziku un basģitāras spēli University Of West London pie tādiem Lielbritānijā atzītiem pedagogiem kā Paul Scott, Dave Marks, John Curry un Andrew McKinney.

Grupa “Lupa”
Grupa “Instrumenti”
Grupa Flame and “The Rolltones”

 

Klātbūtne meistarklasēs un koncertos

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv