Visu nedēļu kopā ar mums

Egils Leimanis

Savas muzikālās gaitas sācis kā trompetists, bet 13 gadu vecumā sāka mācīties spēlēt ģitāru, kas arī kļuva par Egila galveno instrumentu. Ģitārspēles pamatus apguvis pie privātskolotājiem, bet savas prasmes turpina izkopt pašmācības ceļā. Egilam tuvi ir blues/rock/ fusion žanri kā arī flamenco/ acoustic fingerstyle.  Šobrīd spēlē grupās Avots, Made trio un kā arī piedalās dažādos muzikālos projektos. Šis Egilam būs 6. gads ģitāristu sesijā.

Egils Leimanis live @ Plūsma 2019
What you don’t do – Inese Bērziņa un Egils Leimanis
Facebook: Made Trio

Kārlis Zvejnieks

Ģitārspēli sācis apgūt no 2011. gadā, Druvienas folkloras nometnē. Pirmos soļus mūzikā spēris ar aktīvu piedalīšanos folkloras kopā “Pērlis”. Ģitārspēli pilnveidojis galvenokārt pašmācības ceļā, mācoties dažādu slavenu rokgrupu un arī šlāgergrupu repertuārus. Savu pirmo lielo atklāsmi, ka vēlas tālāk savu dzīvi nopietnāk saistīt ar ģitārspēli un mūziku, Kārlis guvis savā pirmajā Ģitāristu sesijā, kas notika 2012. gada pavasarī. Viņš ieraudzīja, cik ļoti lielu prieku dzīvē dod mūzika, ja to pats rada, spēlē, improvizē.
Kārlis absolvējis Rīgas 45. vidusskolu, kas ir vidusskola ar mūzikas novirzienu, un šobrīd studē skaņu režiju Mūzikas Akadēmijas otrajā kursā. Pēc sešu gadu būšanas dalībnieka statusā, 2018.gadā Kārlis tika uzaicināts kā meistaru palīgs.
Kārlis šobrīd spēlē trīs grupās: Silvia, Color Maze un Trio Tre.
Kā saka Kārlis: “Sesija man ir liels iedvesmas avots, jo man vienmēr ir paticis tas, ka sesijā viesojas dažādi lielmeistari, kas iedvesmo. Tāpēc, līdz šim, nevienu reizi sesiju neesmu palaidis garām. 🙂 “

YouTube: Silvia
YouTube: Color Maze

Klātbūtne meistarklasēs un koncertos

Mārcis Auziņš

Kā soloģitārists Mārcis Auziņš debitēja 2016. gadā ar albumu “Viens”, kurā iekļautas divpadsmit Raimonda Paula dziesmu aranžijas ģitārai. Par sava solo ceļa sākumu viņš uzskata kādu notikumu pirms septiņiem gadiem, kad Raimonds Pauls viņam uzdāvināja dārgu, ļoti kvalitatīvu instrumentu – Gibson akustisko ģitāru. Kā pateicību par dāvanu, Mārcis Maestro 80-tās jubilejas gadā aranžēja un ierakstīja agrāk Edgara Liepiņa izpidīto “Tāpēc jau ka nevar zināt kāpēc” jeb “Upē naktī pīles kliedz”, kas guva necerētu klausītāju atsaucību, Maestro un apkārtējo iedrošināts, Mārcis Auziņš aranžēja un ierakstīja divpadsmit Raimonda Paula melodijas albumā “Viens”, kas tiki nominēts arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. “Viens” ir pirmais un pagaidām vienīgais ģitārmūzikas albums Latvijā, kas ierakstīts bez papildus ierakstu celiņiem – Mārcis visas albumā ierakstītos skaņdarbus var precīzi tāpat nospēlēt. Mārcis Auziņš
Šobrīd Mārcis Auziņš aktīvi koncertē ar soloprogrammu “Viens”, pēc astoņiem veiksmīgi aizvadītiem solo koncertiem pavasarī, Mārcis devies rudens koncertu sērijā, kuras ietvaros viesosies septiņās pilsētās. Lai arī soloprogrammai dots tāds pats nosaukums kā debijas albumam, tomēr programmā izskan daudz plašāks muzikāls materiāls – tajā iekļautas arī apcerīgas džeza standartu aranžijas, emocionāli piesātinātas paša Mārča Auziņa radītas kompozīcijas un citas pazīstamas un latviešiem tuvas skaņdarbu versijas. Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš ir viens no pieprasītākajiem jaunākās paaudzes poproka un džeza ģitāristiem Latvijā, regulāri sadarbojas ar vadošajiem solistiem – Donu, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Aiju Vītoliņu, Ralfu Eilandu, kā arī citiem, kā muzikālais vadītājs veidojis aranžijas un vadījis pavadošo sastāvu vairāku leģendāro komponistu jubilejas koncertiem – piemēram, Mārtiņa Brauna un Borisa Rezņika jubilejas tūrēm, vairākus gadus ir “Cabaret” projekta izrāžu muzikālais vadītājs.

Tāpēc jau ka nevar zināt kāpēc
YouTube: Mārcis Auziņš 
Spotify profils

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv