Reinis Jaunais

– komponists, ģitārists, pašnodarbināts mūziķis. Reinis mācījies Rīgas 100. vidusskolā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, beidzis džeza un populārās mūzikas nodaļu  ģitāra.Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, viņa ceļš ir izglītība pedagoģijā un ģitārspēlē.

Bijis ģitārspēles skolotājs gan jauniešu centrā „Daugmale”, gan  Pedagogu metodiskā atbalsta centrā ”Sonnette”, gan BJC ”Rīgas Skolēnu pilī”’  Publicējis 2 zinātniskas publikācijas JVLMA un LU akadēmiskos izdevumos, kuras ir veltītas Latvijas rokmūzikas vēstures pētniecībai.

Reinis ir ierakstījis 5 solo albumus. 2017. gadā spēlējis 200 koncertus 13 pasaules valstīs, galvenokārt Eiropā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Uzstājies Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Polijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā, Lielbritānijā un Čehijā. Koncertējis festivālos Summersound, Muzeju nakts, Latvijas dziesminieku saiets, Valmieras pilsētas svētki, Run of the Mill (UK), Sauletosios Naktys (LT), I Love Palanga (LT), Žagare Fringe (LT), LKA Valpurģu nakts, Ezīšfests, Red Emperor Music Week (EE), Rīgas svētki, LMA karnevāls u.c.

Reinis labprāt mums muzicēs un 5 dienas piedalīsies Ģitāristu sesijā kā akustiskās ģitārspēles skolotājs!

Vita Krūmiņa

– Austras bērns, pedagogs, mūzikas terapeits.
Mūzikas gaitas sākusi Alūksnes mūzikas skolā, pabeidzot vijoles un klavieru klasi. Ģitārspēli apguvusi Liepājā 80 gadu sākumā pie bardu jeb dziesminieku ciltsmātes Austras Pumpures. Kopā ar viņu, dziedot Imantu Kalniņu un latviešu tautas dziesmas, apceļota visa Latvija, iedziedāti televīzijas raidījumi. Vita turpina Austras tradīcijas, audzinot jaunas dziesminieku paaudzes. Māca ģitārspēles pamatus, I.Kalniņa, latviešu dziesminieku dziesmas, latviešu spēka dziesmas. Pašlaik  Vita spēlē un dzied ar Cesvaines vidusskolas un internātpamatskolas audzēkņiem, kā mūzikas terapeite strādā ar Madonas novada un Dzelzavas speciālās internātpamatskolas bērniem ar speciālām vajadzībām. Vita piedalās Vislatvijas dziesminieku saietos Lielkrūzēs gan muzicējot, gan vadot koncertus. Druvienas nometnēs māca  ģitārspēles pamatus. Gan individuāli, gan kopā ar Austras bērniem joprojām dzied un spēlē gan Latvijā, gan Polijā, Vācijā.
https://www.youtube.com/watch?v=hTj24Vr1cEE

Gints Smukais

Ginta Smukā pirmā saskarsme ar ģitāru bija 2008. gadā, kopš tā laika viņš pašmācības ceļā apguvis un padziļināti pētījis ģitārspēles „perkusiju pirkstu stilu” (percussive fingerstyle), sākot ar 2011. gadu pats komponē savu mūziku, spēlē solo koncertus, kā arī sadarbojās ar dažādiem latviešu dziedātājiem (zināmākie – Miks Dukurs, MUSIQQ, Annija Putniņa, Latvian Voices u.c.), koriem (MASKA; diriģents – Jānis Ozols), deju kolektīviem (Buras, Avikk Parkour), kā arī citiem komponistiem un instrumentālistiem (piem. Rihards Lībietis Orchestra). Gints vēlas veicināt cilvēkos izpratni par patieso instrumentālās mūzikas skaistumu, savstarpēji ‘’savienot’’ pēc iespējas vairāk cilvēku ar savu mūziku, kā arī, to darot, piedzīvot īstas izpausmes un radīšnas prieku, dalīties piedzīvojumos, un, protams, iedvesmot!

video: https://www.youtube.com/watch?v=otPy0znVn9w
FB: https://www.facebook.com/gints.smukais/

Egils Leimanis

Savas muzikālās gaitas sācis kā trompetists, bet 13 gadu vecumā sāka mācīties spēlēt ģitāru, kas arī kļuva par Egila galveno instrumentu. Ģitārspēles pamatus apguvis pie privātskolotājiem, bet savas prasmes turpina izkopt pašmācības ceļā. Šobrīd spēlē grupā ”Avots” un kā arī piedālās dažādos muzikālos projektos. Šis Egilam būs 4. gads ģitāristu sesijā.

Kārlis Zvejnieks

Ģitārspēli sācis apgūt no 2011. gadā, Druvienas folkloras nometnē. Pirmos soļus mūzikā spēris ar aktīvu piedalīšanos folkloras kopā “Pērlis”. Ģitārspēli pilnveidojis galvenokārt pašmācības ceļā, mācoties dažādu slavenu rokgrupu un arī šlāgergrupu repertuārus. Savu pirmo lielo atklāsmi, ka vēlas tālāk savu dzīvi nopietnāk saistīt ar ģitārspēli un mūziku, Kārlis guvis savā pirmajā Ģitāristu sesijā, kas notika 2012. gada pavasarī. Viņš ieraudzīja, cik ļoti lielu prieku dzīvē dod mūzika, ja to pats rada, spēlē, improvizē.
Šobrīd Kārlis mācās Rīgas 45. vidusskolā, kas ir vidusskola ar mūzikas novirzienu, kur arī turpina pilnveidot ģitārspēli pie lieliska skolotāja un ģitārista Āra Ozola, uzsvaru liekot uz džeza un blūza mūziku. Pēc sešu gadu būšanas dalībnieka statusā, šogad Kārlis tika uzaicināts kā meistaru palīgs.
Kā saka Kārlis: “Sesija man ir liels iedvesmas avots, jo man vienmēr ir paticis tas, ka sesijā viesojas dažādi lielmeistari, kas iedvesmo. Tāpēc, līdz šim, nevienu reizi sesiju neesmu palaidis garām. 🙂 “

Kontakti

 Imants Pulkstenis, kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv