Reinis Jaunais

komponists, ģitārists, pašnodarbināts mūziķis. Reinis mācījies Rīgas 100. vidusskolā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, beidzis džeza un populārās mūzikas nodaļu  ģitāra.Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, viņa ceļš ir izglītība pedagoģijā un ģitārspēlē.

Bijis ģitārspēles skolotājs gan jauniešu centrā „Daugmale”, gan  Pedagogu metodiskā atbalsta centrā ”Sonnette”, gan BJC ”Rīgas Skolēnu pilī”’  Publicējis 2 zinātniskas publikācijas JVLMA un LU akadēmiskos izdevumos, kuras ir veltītas Latvijas rokmūzikas vēstures pētniecībai.

Reinis ir ierakstījis 5 solo albumus. 2017. gadā spēlējis 200 koncertus 13 pasaules valstīs, galvenokārt Eiropā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Uzstājies Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Polijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā, Lielbritānijā un Čehijā. Koncertējis festivālos Summersound, Muzeju nakts, Latvijas dziesminieku saiets, Valmieras pilsētas svētki, Run of the Mill (UK), Sauletosios Naktys (LT), I Love Palanga (LT), Žagare Fringe (LT), LKA Valpurģu nakts, Ezīšfests, Red Emperor Music Week (EE), Rīgas svētki, LMA karnevāls u.c.

Reinis labprāt mums muzicēs un 5 dienas piedalīsies Ģitāristu sesijā kā akustiskās ģitārspēles skolotājs!

Egils Leimanis

Savas muzikālās gaitas sācis kā trompetists, bet 13 gadu vecumā sāka mācīties spēlēt ģitāru, kas arī kļuva par Egila galveno instrumentu. Ģitārspēles pamatus apguvis pie privātskolotājiem, bet savas prasmes turpina izkopt pašmācības ceļā. Egilam tuvi ir blues/rock/ fusion žanri kā arī flamenco/ acoustic fingerstyle.  Šobrīd spēlē grupās ”Avots”, ”Made trio” un kā arī piedālās dažādos muzikālos projektos. Šis Egilam būs 5. gads ģitāristu sesijā.

Andre Maaker

Andre Maaker ir daudzveidīgs jaunākās paaudzes mūziķis. Viņš ir talantīgs ģitārists, komponists un aranžētājs. Andre brīvi spēlē un improvizē dažādos mūzikas žanros – gan klasiskajā mūzikā, gan folkloras un džeza mūzikā. Kopā uzstājies un piedalījies ierakstos ar ievērojamiem džeza mūziķiem, dziedātājiem un dziesmu autoriem, kā arī sadarbojies ar dažādām grupām un klasiskajiem mūziķiem. Andre solo ģitāru aizrautīgi spēlē kopš 15 gadu vecuma. Nesen viņš ir darbojies kopā arī ar latviešu mūziķiem – Mārci Auziņu, Laimu Jansoni un Denisu Paškeviču.

Gints Smukais

Pirmā saskarsme ar ģitāru viņam bija 2008. gada beigās. No 2011. gada sācis pētīt kompozīciju un perkusiju pirkstu stilā, kopš tā laika regulāri uzstājies koncertos, gan viens pats ar savu mūziku, gan sadarbojoties ar Latvijā zināmiem mūziķiem (Miks Dukurs, MUSIQQ, Annija Putniņa, Latvian Voices, Kristīne Prauliņa, Olga Rajecka, Jānis Ozols – Koris “MASKA” u.c.), kā akadēmiskās, tā arī populārās mūzikas vidē. Gints ir kāpis arī uz internacionālām skatuvēm.
Canadian Guitar Festival Fingerstyle Contest 2017: 2.vieta.
Ar savu solo priekšnesumu Gints ir uzstājies pasaules lielākajā mūzikas industrijas eksporta izstādē “NAMMshow2018”, kas norisinājās 2018. gada janvārī Kalifornijā (ASV). Savukārt Latvijā gūti panākumi 2014.gadā, kad Gints kļuva par uzvarētāju televīzijas RīgaTV24 rīkotajā talantu konkursā “Rādi, ko vari”.
Gints Smukais noteikti ir viens no spilgtākajiem jaunajiem ģitāristiem, kas darbojas akustiskās ģitāras lauciņā.  Albums “Flourish” būs saldais ēdiens augstvērtīgas perkusīvās ģitārspēles cienītājiem. Šo talantīgo mūziķi raksturo lieliska instrumenta pārvaldīšana un laba skaņa”. (Kaspars Zemītis – lsm.lv)
Mūzika:
2018 – https://www.youtube.com/watch?v=O2iP_PUupYQ
2017 – https://www.youtube.com/watch?v=4b4I63pqLQQ
2016 – https://www.youtube.com/watch?v=otPy0znVn9w
2015 – https://www.youtube.com/watch?v=TSsQx4LnODg

Sociālie tīkli:
facebook.com/gints.smukais
instagram.com/gintssmukais
Spotify:  https://open.spotify.com/album/1Cd0nYSp2yNkJE5F5wVEE3

Mārcis Auziņš

Kā soloģitārists Mārcis Auziņš debitēja 2016. gadā ar albumu “Viens”, kurā iekļautas divpadsmit Raimonda Paula dziesmu aranžijas ģitārai. Par sava solo ceļa sākumu viņš uzskata kādu notikumu pirms septiņiem gadiem, kad Raimonds Pauls viņam uzdāvināja dārgu, ļoti kvalitatīvu instrumentu – Gibson akustisko ģitāru. Kā pateicību par dāvanu, Mārcis Maestro 80-tās jubilejas gadā aranžēja un ierakstīja agrāk Edgara Liepiņa izpidīto “Tāpēc jau ka nevar zināt kāpēc” jeb “Upē naktī pīles kliedz”, kas guva necerētu klausītāju atsaucību, Maestro un apkārtējo iedrošināts, Mārcis Auziņš aranžēja un ierakstīja divpadsmit Raimonda Paula melodijas albumā “Viens”, kas tiki nominēts arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. “Viens” ir pirmais un pagaidām vienīgais ģitārmūzikas albums Latvijā, kas ierakstīts bez papildus ierakstu celiņiem – Mārcis visas albumā ierakstītos skaņdarbus var precīzi tāpat nospēlēt. Mārcis Auziņš
Šobrīd Mārcis Auziņš aktīvi koncertē ar soloprogrammu “Viens”, pēc astoņiem veiksmīgi aizvadītiem solo koncertiem pavasarī, Mārcis devies rudens koncertu sērijā, kuras ietvaros viesosies septiņās pilsētās. Lai arī soloprogrammai dots tāds pats nosaukums kā debijas albumam, tomēr programmā izskan daudz plašāks muzikāls materiāls – tajā iekļautas arī apcerīgas džeza standartu aranžijas, emocionāli piesātinātas paša Mārča Auziņa radītas kompozīcijas un citas pazīstamas un latviešiem tuvas skaņdarbu versijas. Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš ir viens no pieprasītākajiem jaunākās paaudzes poproka un džeza ģitāristiem Latvijā, regulāri sadarbojas ar vadošajiem solistiem – Donu, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Aiju Vītoliņu, Ralfu Eilandu, kā arī citiem, kā muzikālais vadītājs veidojis aranžijas un vadījis pavadošo sastāvu vairāku leģendāro komponistu jubilejas koncertiem – piemēram, Mārtiņa Brauna un Borisa Rezņika jubilejas tūrēm, vairākus gadus ir “Cabaret” projekta izrāžu muzikālais vadītājs.

“Tāpēc jau ka nevar zināt kāpēc”: https://www.youtube.com/watch? v=So4jV2WnBbw
YouTube konts: https://www.youtube.com/user/AuzinsMarcis/videos 
Spotify profils: https://open.spotify.com/artist/3iASB9aZtPtYwsRQFGvMvR

Kārlis Zvejnieks

Ģitārspēli sācis apgūt no 2011. gadā, Druvienas folkloras nometnē. Pirmos soļus mūzikā spēris ar aktīvu piedalīšanos folkloras kopā “Pērlis”. Ģitārspēli pilnveidojis galvenokārt pašmācības ceļā, mācoties dažādu slavenu rokgrupu un arī šlāgergrupu repertuārus. Savu pirmo lielo atklāsmi, ka vēlas tālāk savu dzīvi nopietnāk saistīt ar ģitārspēli un mūziku, Kārlis guvis savā pirmajā Ģitāristu sesijā, kas notika 2012. gada pavasarī. Viņš ieraudzīja, cik ļoti lielu prieku dzīvē dod mūzika, ja to pats rada, spēlē, improvizē.
Šobrīd Kārlis mācās Rīgas 45. vidusskolā, kas ir vidusskola ar mūzikas novirzienu, kur arī turpina pilnveidot ģitārspēli pie lieliska skolotāja un ģitārista Āra Ozola, uzsvaru liekot uz džeza un blūza mūziku. Pēc sešu gadu būšanas dalībnieka statusā, šogad Kārlis tika uzaicināts kā meistaru palīgs.
Kā saka Kārlis: “Sesija man ir liels iedvesmas avots, jo man vienmēr ir paticis tas, ka sesijā viesojas dažādi lielmeistari, kas iedvesmo. Tāpēc, līdz šim, nevienu reizi sesiju neesmu palaidis garām. 🙂 “

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
kabatas tālr.: 29411619
Adrese: Saieta laukums 1, Madona, 413. kabinets
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv