Imants Pulkstenis

Man ir prieks darīt ko nozīmīgu mūzikas laukā, sevišķi jauniešiem muzikālās karjeras sākumā!
Sesijas tiek veidota, lai atmosfēra radītu prieku, iedvesmu, vibrācijas, frekvences un zināšanas. Manā jaunībā tādas iespējas nebija, labākā skola bija ieraksti un nedaudzie koncerti.
Arī šajā sesijā es noteikti piedalītos pats. Labākais, kas cilvēka dzīvē var notikt, ir paņemt rokās instrumentu!

 

Linda Miščenkova

Ģitāristu sesiju redzu kā lielisku iespēju jauniešiem izdzīvot, piedzīvot mūziku sevī un sajust sevi mūzikā.
Darbojoties kopā ar dažādiem meistariem, ir iespēja smelties zināšanas un pieredzi, satikt jaunus draugus un, galvenokārt, rast impulsu sevi pilnveidot mūzikas jomā – spēlēt, improvizēt, radīt mūziku sev un citiem!
Man ir prieks būt organizatoru komandā un palīdzēt radīt tādu sesiju, lai dalībniekiem būtu vērtīgi un interesanti, radoši un iedvesmojoši un lai visi justos mājīgi, nedēļu kopā esot gan darba stundās, gan atpūtas brīžos.

 

Ginta Elksnīte

Enerģijas bumba! Pozitīvisma pārnēsātājs! Patīk būt mūžīgā kustībā. Pielikt savu labo un arī kreiso roku skaistām lietām, lai tās taptu vēl skaistākas. Smaidīt un priecāties! Un likt to darīt arī citiem.

 

Māris Pidiks

Jau daudzus gadus Madonā notiek “Ģitāristu sesija”, kuras laikā ģitārspēles un nu jau arī kokles virtuoziem, meistariem, mācekļiem, interesentiem un mūzikas “ķertiem” klausītājiem ir iespēja satikties, mācīties, atpūsties un pasmelt emocijas.
Iespēju robežās emocijas dodu un smeļu arī es, vizualizējot “ģenerāļu” visnepieradinātākās idejas.

 

Indra Veipa

Satikšanās talantīgiem māksliniekiem, prasmīgiem meistariem, zinātkāriem dalībniekiem, aizrautībā starojošiem organizatoriem un caurstrāvojošu mūzikas garu. Lūk, ko man nozīmē Ģitāristu sesija! Esmu priecīga , ka varu būt maza kripatiņa no lielā notikuma.

 

Krišjānis Pulkstenis

Esmu mirkļu tvērējs. Man prieku rada redzēt citus priecājamies, tāpēc man patīk būt fotogrāfam un darboties Ģitāristu sesijas komandā. Gribu, lai cilvēki, skatoties manas bildes no Ģitāristu sesijas, vēlreiz izbauda un priecājas par sesijas skaistajiem mirkļiem, tas veido prieka ķēdi. Arī kā mūzikas fanāts es baudu fantastisko atmosfēru un klausos brīnišķīgu dvēseles mūziku, ko jaunie un profesionālie mūziķi rāda.

 

Kontakti

Imants Pulkstenis, 
tālrunis: 29411619
Adrese: Tirgus iela 3, Madona
e-pasts: gitses.info@gmail.com
www.gitaristusesija.lv

Meklējiet mūs te:

GPS koordinātes
lat 56.723631, lon 26.606470